Softnews

Українців попередили про способи стеження через смартфон

Смартфон

Головний розробник мобільного програмного забезпечення компанії Slaxico Ігор Толуб’як розповів GSMinfo про те, як можна стежити за людиною через смартфон.


За його словами, для стеження українцям не потрібні якісь спеціалізовані знання і навички, а способи можна розділити на легальні і нелегальні. Наприклад, батьки можуть контролювати свою дитину за допомогою спеціальних додатків.

Однак експерт попередив, що такі додатки є незаконним варіантом стеження, оскільки контроль здійснюється, як правило, без відома жертви.

Як розповів Толуб’як, смартфон може розповісти дуже багато інформації, наприклад, про місце відпочинку, відвідування тих чи інших місць. «Питання тільки в тому, хто саме володіє цією інформацією», – підкреслив він.

На думку фахівця, реклама не заподіє шкоди. Якщо ж говорити про небезпеку, то її можуть становити віруси, які можна випадково встановити на телефон під виглядом нешкідливої програми. Експерт пояснив, що, отримавши певні дозволи, такі додатки можуть використовуватися в якості шпигунів або красти персональні і платіжні дані.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Розкрито спосіб дізнатися чи краде хтось ваші фото і дані зі смартфона

В минуле

«Приватбанк» обіцяє по 500 гривень клієнтам, які сплачують комуналку через «Приват24»

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle