Softnews

MIUI 12.5 від Xiaomi перетворить смартфон на в ПК

MIUI 12

Представники компанії Xiaomi заявили, що вони готують унікальну, доопрацьовану функцію для телефонів під управлінням MIUI 12.5, яка стане своєрідною відповіддю Samsung з їх Dex. Використовуючи цю опцію, користувачі зможуть при бажанні перетворити свій телефон в комп’ютер, підключивши його до телевізора.


Дану інформацію надали інсайдери з посиланням на заяви розробників. Відомостей про нововведення дуже мало, представники фірми обмежилися лише кількома короткими заявами. Згідно з наявною інформацією, функція отримає назву MIUI +, вона буде реалізована на обмеженій кількості моделей телефонів Xiaomi, які підтримують MIUI 12.5. На першому етапі програма буде випущена на 10 моделях, керованих процесорами Qualcomm, а в майбутньому, можливо, реалізується на MacBook. Суть нововведення проста – опція перетворить звичайний мобільний телефон на повноцінний комп’ютер. Для цього смартфон буде підключений до телевізора, після чого користувач зможе працювати на ньому так само, як на ПК – використовувати папки, відео та файли.

Варто зауважити, що MIUI + недарма позиціонується, як відповідь Samsung – компанія в минулому вже реалізувала подібну функцію, яка отримала назву Dex. З її допомогою Galaxy S8 підключався до телевізора за допомогою кабелю USB Type-C – HDMI, після чого на нього транслювалося зображення з телефону, яке дуже нагадувало робочий стіл ПК. Користувач міг взаємодіяти з папками та іншими атрибутами файлової системи комп’ютера, що перетворювало невеликий смартфон в замінник величезного короба ПК або ноутбука. Але виріб Xiaomi обіцяє обігнати конкурента відразу на кілька позицій.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Популярний додаток Google перестане працювати на деяких Android-смартфонах

В минуле

Через нову шахрайську схему з OLX та Монобанк можна потрапити за грати

В майбутнє

Також буде цікаво