Softnews

Ваш Redmi і Xiaomi вже можна перевірити на сумісність з MIUI 12

MIUI 12

Компанія Xiaomi зараз працює над новою фірмовою оболонкою MIUI 12, але поки не представила її офіційно. Відповідно, точний список смартфонів, які отримають оновлення, ще не був оголошений. 


Однак в онлайн-магазині Google Play вже з’явився спеціальний додаток, який дозволяє перевірити смартфон на сумісність з MIUI 12.

MIUI 12 Eligibility Test

Додаток називається MIUI 12 Eligibility Test. Варто підкреслити, що це не офіційний додаток від Xiaomi, розробником стала Alpha Developers Official.

Відповідно, навіть якщо додаток оголосило смартфон сумісним, врешті-решт Xiaomi може вирішити інакше. Зараз додаток знаходиться на стадії раннього доступу і може працювати нестабільно.

Після установки пропонується визначити пристрій, натиснувши на кнопку Detect. Якщо пристрій «визначено», то наступна стадія перевірки з кнопкою Check. Потім видається результат – сумісний або несумісний смартфон з MIUI 12. Якщо ж пристрій «визначити» не вдалося, то пропонується список з моделей Poco, Redmi і Xiaomi для вибору вручну.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Цена Sony PlayStation 5 неприятно удивила покупателей

В минуле

Київстар запустив тарифний план, у якого немає аналогів

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle