Softnews

Названо кращі безкоштовні програми для контролю фінансів на смартфоні

Не можете контролювати фінанси і втомилися від ситуацій, коли грошей до зарплати не вистачає? Завантажте на пристрій спеціальний додаток-бухгалтер. Про кращих претендентів на цю вакансію ми зараз розповімо.

№5 – Coinkeeper

Кумедний додаток-помічник з приємним інтерфейсом. За рахунок останнього софт нагадує монетницю. Контроль витрат і доходів здійснюється візуально – потрібно переносити монети з гаманця у витратні статті. Є можливість вести сімейний бюджет за рахунок хмарної синхронізації.

№4 – Monefy

Ще один зручний варіант. Всі витрати в програмі розбиті за категоріями, кожну можна позначити своєю власною іконкою. Витрати відображаються наочно, у вигляді діаграми. Є вбудований калькулятор, а реклама відсутня, що рідкість для безкоштовного додатку. До того ж, за рахунок гарної оптимізації стабільно працює вона навіть на старих пристроях.

№3- Expensify

Крута програма з унікальною функцією, що дозволяє їй розшифровувати чеки. Вам не доведеться вводити нічого вручну – досить сфотографувати чек. Інтерфейс мінімалістичний, немає нічого зайвого. Загалом, те, що потрібно діловим людям.

№2 – Дзен-мані

Зручний софт, який підкаже вам, скільки ще грошей ви можете витратити до наступної зарплати і яку кави можна собі дозволити. Додаток синхронізується з банківськими картами і показує актуальну інформацію про залишок грошей на рахунку.

№1 – Гроші ОК

Досить просунутий додаток з дуже великою кількістю категорій. Кожна категорія витрат тут розбивається на ще кілька. Приклад: в розділі “машина” є окремий лічильник витрат на “ремонт” і “бензин”. Як і у випадку з Expensify, є вбудований зчитувач QR-кодів, тому вводити рахунок необов’язково, можна просто просканувати чек. Більш просунутим користувачам припаде до смаку можливість імпорту в Excel.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button