Softnews

Блогер зламав камеру в Red Dead Redemption 2 і показав моторошні секрети гри

Red Dead Redemption

На YouTube-каналі блогера Shesez з’явилося незвичайне відео з проходженням популярної гри Red Dead Redemption 2. Блогер грав зі зламаною камерою, що дозволило йому побачити зазвичай приховані від користувача моменти, які іноді виглядають досить моторошно.


Наприклад, в ролику видно, як під час заставок змінюється навколишній світ: героїв, які виявилися не потрібні, прибирають з поля зору, при цьому вони продовжують стояти поруч в дивній позі. Змінюється деталізація і рівень опрацювання кадру, особливо це помітно по персонажам зі «стертими» лицями та світу поза розташуванням героя. Іноді картинка через це виглядає досить комічно, з’являються «літаючі» будинки.

Red Dead Redemption 2 розроблена і випущена Rockstar Games, вона виконана в жанрах action-adventure і шутера від третьої особи з відкритим світом. За оцінками геймерського голосування «Премії Steam», її визнали «Грою року» та проектом з найкращим сюжетом.

Гра відрізняється високою якістю графіки, запам’ятовуються героями, сюжетом і красивими локаціями в дусі вестерна. Події гри відбуваються на території декількох вигаданих штатів США на рубежі XIX-XX століть.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

У чому переваги кнопкових телефонів перед сучасними смартфонами

В минуле

Google зберігає абсолютно всі данні про життя українців в мережі

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle