Softnews

Вийшла iOS 14.4: чому і її обов’язково потрібно встановити

iOS 14

Розробники з Apple випустили стабільну версію операційної системи iOS 14.4, що містить виправлення трьох критичних вразливостей, які могли “активно використовуватися” хакерами.


Як саме могли використовуватися уразливості, не повідомляється, як і те, хто міг стати жертвою зловмисників, пише TechCrunch. Також невідомо, наскільки масштабними були (якщо вони були) атаки хакерів з використанням помилок в коді. За даними видання, дві уразливості були виявлені в двіжку WebKit, ще одна – в ядрі.

Також в Apple додали ряд поліпшень в iOS 14.4. Наприклад, при установці неоригінального модуля камери (наприклад, під час ремонту в неавторизованном сервісному центрі) користувачі будуть бачити повідомлення про це. Крім того, додаток камери навчилося розпізнавати більш дрібні QR-коди і позбулося візуальних перешкод на знімках HDR.

Була виправлена ​​і клавіатура – текст міг набиратися з затримкою. Крім того, в налаштуваннях можна вказати тип пристрою Bluetooth, щоб для звукових сповіщень використовувалися навушники, а не інші підключені пристрої.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Apple випустить великий iPhone SE: відомі характеристики та ціна

В минуле

«ПриватБанк» попереджає: шахраї телефонують від імені банку і крадуть гроші

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle