Softnews

Які смартфони Samsung отримають Android 11 з новою оболонкою

Android 12

Samsung разом з новими флагманів Galaxy S21 представила нову версію фірмової оболонки One UI 3.1, яка працює на базі актуального Android 11. Стало відомо, що оболонка з’явиться не тільки в нових флагмани, але і вийде для декількох старих смартфонів – всього 15 моделей.


Нову оболонку отримають моделі останніх двох років:

  • Galaxy Note20 / Note20 Ultra
  • Galaxy Fold / Z Fold 2 / Z Flip
  • Galaxy S20 / S20 + / S20 Ultra / S20 FE
  • Galaxy Note10 / Note10 + / Note10 Lite
  • Galaxy S10 / S10 + / S10e

Оновлення One UI 3.1 привносить безліч невеликих змін в систему. В першу чергу з цією версією з’являється безшовне перемикання між смартфонами і планшетами – можна продовжити працювати з того ж місця, де зупинилися на іншому пристрої.

Також в оболонці з’явилася можливість записувати відео на передню і задню камери, спеціальний режим екрану для захисту очей від перенапруги і нові функції для пристроїв зі стилусом.

Коли Samsung почне випуск поновлення – невідомо. Далеко не всі смартфони оновилися до One UI 3.0 з Android 11, так що це може зайняти кілька місяців.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

6 звичних дій, які стали небезпечними в Інтернеті

В минуле

Павло Дуров розповів про правила використання Telegram

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle