Hardnews

Redmi Note 10 виходить вже в лютому

Redmi Note 7

У 2020 році Xiaomi випустила одне покоління лінійки Redmi Note – Redmi Note 9. Але незважаючи на це, займалася анонсами в її рамках компанія протягом усього року. І ось, нарешті, в мережі з’явилася не просто інформація про новенький Redmi Note 10, а повноцінні терміни анонсу недорогих телефонів від Redmi.


Інтернет-інсайдер під Ishan Agarwal розповів, що Redmi Note 10 і Redmi Note 10 Pro варто чекати вже в наступному місяці, передає Android Authority. При цьому анонс, судячи з усього, трапиться в Індії. На жаль, джерело не уточнило, в яку саме суму обійдеться новинка. Правда, з огляду на всю історію лінійки, можна очікувати, що пристрій буде відноситися до середньобюджетного цінового сегменту, як і завжди.

Нагадаємо, що на сьогоднішній день останнім смартфоном бренду є Xiaomi є Mi 11. Пристрій представили під кінець 2020 року, на базі флагманського Snapdragon 888.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Telegram vs Signal: чим відрізняються найбезпечніші месенджери

В минуле

Viber стане платним для Українців? Мережу заполонили чутки

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle