Hardnews

Meizu 17th вперше красується на реальному фото

В кінці минулого року компанія Meizu оголосила про плани по випуску в першій половині 2020 го нового флагмана на базі процесора Qualcomm Snapdragon 865. До цих пір в інтернеті були лише чутки і малоінформативні витоки, а тепер з’явилася перша якісна фотографія Meizu 17th, яка демонструє безрамковий дизайн смартфона.


Судячи з наданого інсайдерами знімку, Meizu 17th буде виконаний в Безрамковому дизайні. Розмір рамок, особливо нижньої, дійсно вражає. Не ясно, захована фронтальна камера в рядку стану, як повідомлялося раніше , або ж виробник знайшов інший спосіб позбутися від неї.

Meizu 17th
Meizu 17th – перше реальне фото

А що під капотом?

Що стосується характеристик, то модель отримає флагманський процесор Snapdragon 865, 8 ГБ оперативної пам’яті і накопичувач на 128 ГБ. Інформації про можливості розширення пам’яті за допомогою microSD-карт поки немає. На тильній стороні пристрою, судячи з минулих чуток, розмістяться три датчика основної камери на 64, 48 і 20 Мп.

На опублікованій фотографії Meizu 17 працює під управлінням Android 9, але, швидше за все, смартфон буде поставлятися з попередньо встановленою Android 10. Дата презентації новинки поки не оголошена.

Back to top button