Softnews

Viber непомітно забиває пам’ять телефону – що робити?

Постійне використання Viber призводить до того, що значну частину пам’яті телефону будуть займати фотографії, відео та документи, які користувачеві надсилають через месенджер.


Розповідаємо, як і чому Viber непомітно забиває пам’ять смартфону, а також як з цим боротися.

Як і чому Viber забиває пам’ять телефону?

Не всі користувачі Viber знають, що всі зображення і відеофайли, надіслані через месенджер, в подальшому можна переглядати в галереї телефону. Це відбувається тому, що всі файли завантажуються автоматично, щоб забезпечити користувачеві швидкий доступ до них.

Змінити цю опцію можна в налаштуваннях програми. У цьому випадку файли не будуть скачуватися автоматично, але при натисканні вони все одно будуть зберігатися в пам’яті смартфона.

Що робити, якщо Viber забиває пам’ять телефону?

Проблема нестачі вільного місця на телефоні стає актуальною, якщо користувач часто отримує файли через Viber. Щоб скасувати їх автоматичне скачування, необхідно зробити наступне:

  1. Зайдіть в Налаштування 
  2. Виберіть Дані та мультимедіа
  3. У підрозділі “Автозавантаження медіа” необхідно натиснути на кожен пункт ( “Мобільна мережа”, “Wi-Fi” і “В роумінгу”) і прибрати галочки з тих типів файлів, які не повинні скачиваться автоматично.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Смартфон без зарядки: Турбота про екологію або просто бізнес?

В минуле

Telegram vs Signal: чим відрізняються найбезпечніші месенджери

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle