Hardnews

По слідам Apple: Samsung ще урізала функціонал свої смартфонів

Samung Galaxy S21

Samsung прибрала з нових флагманських смартфонів слот для карти пам’яті. Про це повідомляє видання Android Police.


Журналісти звернули увагу, що в смартфонах Galaxy S21, S21 + і S21 Ultra відсутній роз’єм під карти пам’яті. Раніше в пристроях бренду був присутній подібний слот, розрахований під використання з зовнішніми накопичувачами формату microSD. Автори уточнили, що раніше Samsung відмовилася від роз’єму під карту пам’яті в складних смартфонах Galaxy Z Fold2 і Z Flip.

Тепер, щоб зберегти в пам’яті смартфона більше даних, споживачам доведеться придбати дорожчий девайс з більш ємним накопичувачем – максимум 512 гігабайт. В якості альтернативи користувачі можуть зберігати деякі документи в хмарному сховищі.

Журналісти також помітили, що функціонал карт пам’яті в смартфонах Samsung завжди був обмежений, тому що девайси компанії не підтримували функцію Adoptable storage. Дана технологія дозволяє створити з ПЗУ пристрою і карти пам’яті єдиний масив. Зокрема, це дозволяє створювати резервні копії даних і їх дані на зовнішньому носії.

У висновку автори припустили, що в бюджетних смартфонах Samsung залишиться слот для карти пам’яті. Фахівці підсумували, що зовнішній накопичувач можна використовувати для зберігання музики, відео, фото та іншого контенту навіть з обмеженнями.

14 січня корейська компанія представила серію флагманських смартфонів Galaxy S21. З коробки з пристроїв прибрали зарядний адаптер і дротову гарнітуру. Компанія пояснили це рішення турботою про екологію.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Блокування користувачів переноситься: WhatsApp зробив важливу заяву

В минуле

Повільний безліміт: чому в Україні часто падає швидкість мобільного інтернету

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle