Hardnews

Розкрито секрети прискорення інтернету на смартфонах Xiaomi з MIUI

MIUI 12

В редакцію GSMinfo час від часу приходить одне і теж запитання, яке виглядає приблизно ось так:


Добрий день! Підкажіть будь ласка, чи можна якось прискорити мобільний інтернет? В селі постійна проблема з мережею, буває навіть музику завантажити проблематично. Чув що є якісь програми, які налаштовують інтернет. Можете щось порадити? Наперед дякую.

Дійсно, в магазині додатків від Google, ще багато років тому з’явилися перші програми з гучними назвами, за типом «Прискорювач інтернету», що обіцяють після натискання всього однієї кнопки, вирішити всі ваші проблеми з доступом до всесвітньої павутини.

прискорення інтернету

Багато з них навіть перебували в топі по завантаженнях і потрапляли в рекомендаційні списки

Але хотілося б раз і назавжди розвіяти міф про те, що існує «чарівна програма», яка в один клік налаштує ваш смартфон саме так як потрібно, адже без рут прав і вашого особистого втручання це просто неможливо.

У питанні швидкості мобільного інтернету все індивідуально і існує занадто багато параметрів, які впливають на кінцевий результат. Однак дещо зробити все-таки можна, але підкреслимо, що ці рекомендації допоможуть не кожному з вас.

Відмітимо, що вимірювати швидкість інтернету ми проводили за допомогою програми «Speedtest».

Отже, ось наші результати до настройки смартфона:

Speedtest

Перейдемо до прискорення. Заходимо в в «Налаштування» -> Sim-карти і мобільні мережі -> вибираєте сімку з якою ви потрапляєте в мережу -> Точки доступу (APN). Натискаєте на стрілочку навпроти вашого оператора, потім робите так само з рядком «APN».

Далі вам потрібно записати стандартні настройки (щоб повернути все як було якщо буде потрібно), а після цього написати в полі, що з’явилося таке значення, в залежності від оператора:

  • Vodafone: Internet
  • Київстар: Internet
  • Lifecell: Internet

Потім натискаєте «OK» -> «Ще» (в самому низу екрану) -> «Зберегти».

Тепер, перегорнувши нижче знаходимо в пункт «Канал», і знявши галочку з «Не вказано» виставляєте все як на знімку нижче. Після знову натискаєте «OK» -> «Ще» -> «Зберегти» і перезавантажувати смартфон.

Ось наші результати після завершення настойки:

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Xiaomi показала недорогий Redmi Note 9T зсередини

В минуле

Стало відомо чому в Україні WhatsApp так сильно поступається Viber

В майбутнє

Також буде цікаво