Новини

Samsung Galaxy S10 в Україні втратив в ціні майже 40%

Що допомогло китайським виробникам смартфонів захопити ринок? Звичайно, наднизькі ціни при конкурентоспроможному «залізі», якими їх апарати могли похвалитися на зорі їх становлення. Однак у міру розвитку смартфони тих брендів, які колись вважалися бюджетними, подорожчали настільки, що багато користувачів перестали бачити вигоду в покупці флагманів з Піднебесної замість топових гаджетів від виробників першого ешелону. Дійшло до того, що навіть деякі апарати китайських брендів виявилися дорожчими, ніж Galaxy S10.

За даними незалежного українського майданчика Hotline.ua, на 16 липня 2019 року ціна Galaxy S10 в Україні опустилася нижче 20 тис. гривень, що майже на 40% дешевше, ніж на старті продажів. Для порівняння: OnePlus 7 Pro коштує навіть дорожче, ніж «десятка» – його на українському ринку не можна купити дешевше ніж за 22 тисячі гривень в аналогічній конфігурації з об’ємом пам’яті 8/128 ГБ.

[image lightbox=”1″ caption=””]https://gsminfo.com.ua/wp-content/uploads/2019/07/Samsung-Galaxy-S10.png[/image]

Чому варто купити Galaxy S10

Galaxy S10 – це один з найпопулярніших флагманських смартфонів 2019 модельного року. Він не тільки має передові характеристики, але і привабливий дизайн. На відміну від Galaxy S10e, який хоч і є моїм особистим фаворитом, але ззаду виглядає, прямо скажемо, злегка безглуздо, стандартна «десятка» не викликає асоціацій з економією і дешевизною ні при погляді спереду, ні ззаду.

[image lightbox=”1″ caption=”Samsung galaxy S10″]https://gsminfo.com.ua/wp-content/uploads/2019/07/Galaxy-S10.jpg[/image]

Незважаючи на те що в Україну поставляється європейська версія Galaxy S10 з процесором Exnyos 9820, який поступається Snapdragon 855, він все ще має високий рівень швидкодії і з легкістю справляється з найважчими іграми на кшталт Fortnite, WoT Blitz та іншими. А завдяки 8 ГБ оперативної пам’яті смартфон утримує в пам’яті відразу кілька запущених додатків, забезпечуючи безперешкодний доступ до них в будь-який момент.

Камера Galaxy S10 складається з трьох модулів: основного, теле і ширококутного. Якщо призначення перших двох і так зрозуміло, то третій є новачком в лінійці Galaxy S. Він розширює кут огляду камери, дозволяючи захоплювати більше деталей як при зйомці фото, так і при зйомці відео, де широта охоплення практично не страждає.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button