Hardnews

Витік даних: Xiaomi Mi Band 6 отримав унікальну функцію

Xiaomi Mi Band 4

У мережі з’явилися звістки про браслет Xiaomi Mi Band 6, який ще знаходиться в розробці, але при цьому вже є якоюсь легендою в інтернеті. Масла у вогонь до його унікальності додали чутки про новий вібромотор Xiaomi Mi Haptic, який може бути встановлений в гаджет для унікалізації його сигналів.


Дану інформацію надали інсайдери, які змогли дізнатися про хід розробки проекту. Xiaomi Mi Haptic – це новий вібромотор, який відповідає за рівень, силу і частоту вібрації корпусу браслета. Він дозволить власнику гаджета налаштовувати вібрацію під свої переваги, призначаючи на кожну подію (повідомлення в месенджерах, соціальних мережах, поштою, підключення до чату нового користувача і т.д.) унікальний сигнал. Щоб оцінити важливість подібної опції просто розгляньте вібрацію на звичайних Андроїд-пристроях, а потім подивіться на аналогічну функцію на «розумних» годинниках Apple Watch останньої серії.

Xiaomi Mi Band 6

Однак Xiaomi Mi Haptic буде на голову перевершувати пристрій конкурентів – даний вібромотор має унікальні характеристики, які дозволяють реалізувати до 150 варіантів вібрації. Користувач сам зможе керувати сигналами, налаштовуючи їх на потрібний рівень звучання, потужності і частоти. При цьому на кожну операцію можна буде встановити свій варіант вібрації, щоб не дивлячись на екран визначити, прислали вам СМС або лайкнули пост.

Крім цього Xiaomi Mi Band 6 також відрізняється незвичайними характеристиками, які надали інсайдери. Зокрема, пристрій повинен мати магнітні контакти для зарядки, збільшений корпус і екран, а також безліч інших цікавих особливостей.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Українцям доведеться розщедритися: інтернет подорожчає в кілька разів

В минуле

OLX розповідає українцям, як вивести шахрая на чисту воду

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle