Статті

Українцям розповіли, чому не слід позбуватися від старого смартфону

Смартфон в руках

Купуючи новий смартфон, багато українців відразу починають думати про те, де дорожче можна сплавити старий. Справа ця, звичайно, вигідна, але не варто поспішати. Ми знаємо кілька цікавих застосувань для вашого смартфона, про яких розповідаємо в цій статті.


Веб камера

Якщо у вас немає веб-камери або вам потрібна друга, наприклад, для стрімів, то старий смартфон цілком згодиться на цю роль. Перетворити гаджет в вебкамеру дуже просто, а в інтернеті є повно гайдів, де детально описується цей процес. Не лякайтеся – установка не вимагає сакральних знань. Все, що вам знадобиться – завантажити пару програм і виставити в них основні настройки.

Камера спостереження

Так, смартфон можна перетворити і в домашню камеру спостереження. Для цього потрібно буде завантажити спеціальний додаток, наприклад Alfred.

Встановіть його на обидва пристрої, після чого зробіть базову настройку і знайдіть місце для кріплення старого смартфона.

Додатковий екран

Про це знають не всі, але за допомогою спеціальної програми екран смартфона можна використовувати як додатковий робочий простір комп’ютера.

Можна скористатися софтом під назвою SpaceDesk. Встановіть його і налаштуйте. Після цього ваш пристрій почне відображати на своєму екрані те же, що ви бачите на екрані Windows ПК.

Навігатор

У всіх більш-менш сучасних смартфонів в арсеналі є вбудований GPS-модуль. Це означає, що при скачуванні спеціального софту ви зможете з легкістю перетворити його в навігатор.

Варіантів безліч – найпопулярніший Google Maps . Вибирати є з чого. Закріпити на приладовій панелі смартфон можна за допомогою утримувача.

Пульт дистанційного керування

За допомогою старого смартфона можна управляти телевізором, благо сучасні моделі оснащені Bluetooth , що дозволяє реалізувати цю задумку.

Зовнішній акумулятор

Цей спосіб підійде тільки для тих пристроїв, які підтримують функцію USB OTG. Перевірити це можна скачавши додаток, яке так і називається USB OTG Checker.

Щоб заряджати свій щоденний смартфон від старого Android -пристрою, вам знадобиться так званий адаптер USB OTG ( on-the-go ), що дозволяє з’єднатися з пристроєм за допомогою звичайного USB-кабелю для зарядки. Просто підключіть цей адаптер до телефону, а потім підключіть зарядний кабель – портативна батарея готова.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

OnePlus 9 Pro – кращий камерафон з оптикою Leica

В минуле

Українцям розповіли про міфи стосовно бездротової зарядки

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle