Новини

Нові iPhone: чи варто бігти за ними в магазин?

Кожного разу, коли у продажу з’являється нова лінійка iPhone, вона викликає справжній ажіотаж. Так сталося і зараз, після виходу новітнього iPhone 12. Багато людей вже збираються купувати новий смартфон. Але чи варто поспішати, і чим він взагалі кращий за попередні версії?


Дванадцятий “Айфон”: детально

Перша причина не купувати новий айфон зараз — його ціна. Як правило, всі смартфони на старті продажів дуже дорогі, і тільки після того, як зпадає первинний ажіотаж, вони стають трохи дешевшими. Враховуючи складну економічну ситуацію, купувати новітній смартфон просто зараз — не найкраща ідея. Більшість експертів вважає, що найкращий час для купування iPhone 12 — це лютий або березень 2021 року. Цінник встигне знизитись, і залишиться не менше півроку до виходу оновлення. Скільки новинка може втратити в ціні? Вважається, що не менше тридцяти відсотків, а то і більше.

Якщо ви вже маєте одинадцятий айфон, то питання постає ще яскравіше. Справа в тому, що якихось принципових інновацій у цьому пристрої в порівнянні з iPhone 11 немає. Ви заплатите набагато більшу сумму фактично ні за що. Принципові новинки в дванадцятому айфоні — це підтримка мереж п’ятого покоління (5G), яких поки що немає в нашій країні, а також міцне скло, що, як з’ясувала практика, не набагато міцніше за попереднє. Тому таким людям особливо немає сенсу оновлюватися завчасно і переплачувати. Можна або почекати подешевшання iPhone 12, або залишитися з iPhone 11, поки не вийде нова модель, яка, можливо, принесе більше відчутних покращень.

Нарешті, шанувальникам техніки від Apple також є сенс почекати, якщо вони просто хочуть айфон останньої моделі. Вже в наступному році “яблучна” компанія обіцяла анонсувати нові пристрої зі своєї лініки iPhone SE.

Проте якщо вас не лякають всі ці причини, то iPhone 12 Pro Max на даний момент являється топовим апаратом, який задовольнить потреби найвибагливішиш користувачів, як в плані мобільної фотографії так і з точки зору естетики.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Xiaomi Mi 11 розчарував на жифому фото

В минуле

Автоматизация интернет-магазина как инструмент увеличения продаж

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle