Hardnews

Розкрито переваги зміни колірної гами смартфона

Обговорення
Огляд Samsung Galaxy A31 та Galaxy M31

Зміна колірної гами смартфона – перехід зі світлої теми на темну – дає не тільки зовнішні зміни, але і надає можливість трохи заощадити.


Йдеться про налаштування, після якого фон стає чорним або сірим, а букви світлими. Змінити колірну гамму можна в усьому смартфоні цілком або в кожному конкретному додатку, який це передбачає

За словами експертів, такий режим відрізняється від режиму захисту очей.

Є темна тема і є режим захисту очей, в якому телефон трохи змінює колірний баланс і прибирає синій колір. Цей режим знижує навантаження на зір. Темна тема більше призначена для захисту акумулятора. Вона менше його розряджає, оскільки менша яскравість у телефону. Плюс це банально зручно в темряві. Це абсолютно нешкідлива функція. Від неї телефон трохи менше розряджається.

У той же час, перемикання гаджета на темну колірну гаму не захищає очі і не робить тривале користування смартфона більш безпечним. В цьому випадку ключовим є якість екрану.

Тут треба розуміти, що в будь-якому випадку очі від екрану смартфона будуть втомлюватися. З темної темою або з режимом захисту очей все одно буде велике навантаження на зір. Тут багато що залежить від екрану самого смартфона, планшета або іншого пристрою. Якщо це хороший і якісний екран, то він буде менше псувати очі, якщо це не самий якісний екран, то ніяка темна тема тут не допоможе.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Гігантський астероїд вартістю 17 мільярдів доларів наближається до Землі

В минуле

Чорну п’ятницю перенесли в Україні через карантин

В майбутнє

Також буде цікаво