Hardnews

Стало відомо про перший випадок поломки PlayStation 5

Sony PlayStation 5

Приставка нового покоління від Sony вийшла з ладу під час огляду. Про це в своєму Twitter -аккаунті розповів відеоблогер AngryCentaurGaming.


За словами автора, консоль для огляду йому прислали представники Sony. AngryCentaurGaming планував записати докладне відео з розпакуванням і оглядом головних особливостей консолі, однак не зможе зробити цього через поломку пристрою. Розкритий відеоблогером випадок поломки, судячи з усього, є першим у своєму роді – раніше ігрові журналісти і блогери не повідомляли про критичні проблеми з приставкою.

Автор уточнив, що спершу зіткнувся з проблемами з накопичувачем, які переросли в помилки з інтернетом і запуском девайса. «Зараз моя PS5 на 100 відсотків мертва», – підсумував AngryCentaurGaming. За його словами, представники Sony намагалися виправити проблеми, коли їм стало про них відомо, але відновити працездатність приставки не вдалося. Блогер заявив, що планував зробити огляд і розіграти PS5 серед передплатників, але тепер йому доведеться замовити нову PlayStation 5, щоб виконати обіцянку перед фанатами.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Главные факты о PlayStation 5, которые нужно знать перед покупкой

В минуле

На смартфонах Samsung зламалася зарядка

В майбутнє

Також буде цікаво