HardnewsНовини

Redmi Note 8 Pro розчарував результатами в DxOMark

Обговорення
Redmi Note 8 Pro

Фахівці лабораторії DxOMark, як і обіцяли, опублікували статтю з оглядом фото- і відеоможливостей недорого і дуже популярного смартфона Redmi Note 8 Pro.


За результатами всіх тестів Redmi Note 8 Pro отримав 84 бали, що поставило його на один щабель з Black Shark 2 і LG V30. За якість фото смартфон отримав 87 балів, а за відео – 78 балів.

Краще нього знімають дуже багато смартфони, включаючи старенький Xiaomi Pocophone F1, Asus ZenFone 5, перший Google Pixel, LG G7 ThinQ, Samsung Galaxy A50 та багато-багато інших.

[adsforwp id=”10622″]

Redmi Note 8 Pro

В принципі, ніяких чудес від камери смартфона і не чекали, враховуючи цінову категорію. Це ще раз підтверджує, що на одних мегапікселях (головний датчик зображення має 64 Мп) далеко не виїдеш.

Дивлячись на результати тестів та приклади знімків, зроблених на Redmi Note 8 Pro, видно, що камера цього пристрою не може конкурувати з кращими на даний момент моделями і має ряд областей для поліпшення як в фото, так і в відеорежимах. Проте, не варто забувати, що це бюджетна модель, яка коштує в рази менше сучасного топового смартфона. З огляду на все вищесказане, можна сказати, що пристрій непогано справляється зі своїм завданням.

DxOMark

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Google вкотре вдосконалила популярний відео-аудіочат

В минуле

Moto G8: черговий сірий середнячок від Motorola

В майбутнє

Також буде цікаво