Вбивця Xiaomi Mi Band 4 від Redmi надходить у продаж

Зараз на головній

Сьогодні в продаж на території Китаю надходить перший переносний пристрій Redmi, яким виявився фітнес-браслет, який отримав назву під назвою Redmi Band.


У плані дизайну новинка помітно відрізняється від лінійки Xiaomi Mi Band, так як має більш незграбні форми. Його прямокутний кольоровий екран має діагональ 1,08 дюйма.

Заряджається пристрій несподіваним способом: досить відстебнути ремінець з одного боку, щоб знайти там повнорозмірний роз’єм USB-A. Після чого браслет можна підключати до комп’ютера, портативного акумулятора або будь-якого блоку живлення. Браслету не потрібно якісь спеціальне пристрої для зарядки, що підвищує зручність його використання. Redmi Band при звичайному режимі використання буде працювати без підзарядки 14 днів.

В браслеті передбачено відстеження п’яти видів фізичної активності, також Redmi Band отримав оптичний датчик для відстеження частоти серцевих скорочень під час тренувань і протягом доби. Крім того, пристрій підтримує відстеження якості і тривалості сну.

Redmi Band не боїться поту, дощу, води, яка потрапляє на нього при митті рук, крім того, з ним можна навіть плавати, але не можна пірнати. Пристрій підтримує 70 видів шпалер робочого столу, які додатково можна налаштовувати на свій смак.

Ціна новинки складає 14 доларів, головним мінусом є відсутність модуля NFC для безконтактних платежів.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,725Фанитак
500Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей