Hardnews

PlayStation 5 можна отримати в Україні безкоштовно

PlayStation 5

Ігрова консоль нового покоління Sony PlayStation 5 реклами не потребує. Навіть незважаючи на пандемію COVID-19, вона стала хітом продажів, і багато користувачів вже насолоджуються чудовими інтерактивними розвагами. Ігрова приставка обладнана за останнім словом техніки – в ній є все, необхідне для сучасного геймера. Ціна такої консолі може становити до 27 тисяч гривень, все через великий дефіцит в нашій країні, але на щастя, витрачати такі гроші зовсім не обов’язково – її можна отримати в Україні безкоштовно!


Що ви отримаєте

Головне в ігровій приставці – звичайно, її начинка, і тут PlayStation 5 вище всяких похвал. Робоча частота її восьмиядерного, шістнадцятипотокового процесора становить 3,5 гігагерц, що майже в півтора рази вище, ніж в попередній Sony PlayStation 4 Pro. Відеопроцесор потужністю в 2,23 гігагерца настільки потужний, що для його охолодження довелося використовувати рідкий метал, прямо як у фільмах про Термінатора. Консоль може підтримувати частоту кадрів до ста двадцяти. Для більшого швидкодії в архітектурі приставки відмовилися від звичних твердотільних жорстких дисків – там використовуються неймовірно швидкі SSD.

PlayStation 5

 

Як же безкоштовно отримати консоль нового покоління? Немає нічого простіше – для цього вам достатньо взяти участь в нашому розіграші. Акція діє аж до десятого лютого – в цей день ми підведемо підсумки на нашому каналі в YouTube. Ось що потрібно для того, щоб взяти участь в розіграші:

  • Бути підписаним на сторінку GSMinfo в Facebook.
  • Підписатися на наш канал в YouTube
  • Підписатися на GSMinfo в Google News
  • Залишити ваш Email тут

Бажаємо вам удачі – і пам’ятайте: ми проводимо розіграші регулярно, так що вона вам рано чи пізно посміхнеться. Спасибі, що читаєте нас – ми завжди намагаємося оперативно доносити до вас новини технологій і мобільного зв’язку!

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Viber назвав плюси переходу з WhatsApp та розкритикував нову політику компанії

В минуле

PlayStation 5 можно получить в Украине бесплатно

В майбутнє

Також буде цікаво