Hardnews

Створено портативний пристрій для визначення COVID-19 по диханню

коронавірус

Південнокорейські розробники створили унікальний прилад, який дозволить визначити, чи хвора людина на COVID-19, за її диханням. Розробка вже пройшла всі тестування та найближчим часом буде доступна для використання будь-якій людині.


Суть приладу проста – цей невеликий девайс, який можна носити в сумці, аналізує дихання людини, виявляючи вірус COVID-19. Точність приладу близька до 100%, хвороба виявляється навіть у людей, які не виявляють жодних видимих симптомів коронавірусної інфекції, однак є її переносниками. Явною перевагою приладу перед ПЛР-тестом є швидкість його роботи – результат буде отриманий не через кілька днів, як буває при тестуванні в лабораторії, а через 30 секунд. При цьому виріб є вкрай простим для розуміння, навчиться його використовувати може будь-яка людина через пару хвилин після знайомства з пристроями керування.

Творцями приладу є співробітники південнокорейської компанії DreamTech, які об’єдналися з ізраїльською фірмою Nanoscent для проведення перевірок виробу. Розробка виявилася успішною, про що свідчать тести пристрою, проведені з урахуванням міжнародних вимог. Втім, компанія-виробник поки не отримала патенту на масовий випуск девайсу, що не дивно – цей прилад може повністю замінити дорогі ПЛР-тести, що завдасть серйозного удару по приватним медлабораторіям. З цієї ж причини, швидше за все, ВООЗ не дав оцінку продукту DreamTech.

На даний момент доля виробу знаходиться в підвішеному стані, однак у компанії вже з’явилися замовники. Футбольні клуби Сполученого Королівства, в тому числі Tottenham Hotspur, вже готові придбати аналізатори для своїх гравців.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Google створив сервіс, в якому можна заробляти через Android-смартфон

В минуле

lifecell запустив кращий тариф для гаджетів

В майбутнє

Також буде цікаво