Новини

Samsung Galaxy Tab S5: компанія відмовилась від такого планшету

Наступний флагманський планшет в лінійці Samsung Galaxy Tab S від Samsung може вийти під назвою Galaxy Tab S6. В середині травня з’ясувалося, що Samsung працює над новим флагманським планшетом з модельними номерами SM-T860 і SM-T865.

Популярний інсайдер Еван Бласс (Evan Blass), також відомий як @Evleaks, стверджує, що новий планшет буде називатися Galaxy Tab S6. Варто додати, що на початку року південнокорейський виробник випустив планшет середнього класу Galaxy Tab S5e, а запуск Galaxy Tab S5 після Tab S5e може викликати замішання серед потенційної аудиторії.

Чому Samsung міняє найменування?

Cхоже повторюється ситуація з Samsung Galaxy Note 5, коли виробник відразу вирішив перейти до Galaxy Note 7, щоб користувачі не вважали, що новий Планшетофони серії Galaxy Note поступається флагманському Galaxy S7, випущеному в тому ж році.

Характеристики Galaxy Tab S6

Запланований планшет Galaxy Tab S6 був помічений в базі даних Geekbench, він оснащений однокристальною системою Snapdragon 855 SoC, 6 ГБ оперативної пам’яті і Android 9 Pie. Базова версія пристрою буде мати 128 ГБ пам’яті. Ціна та дата виходу поки що заливаются таємницею.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button