Softnews

З’ясувалося, які смартфони Xiaomi отримають MIUI 13 першими

Обговорення
MIUI 13

Стало відомо, на які конкретно смартфони компанія Xiaomi випустить свою нову прошивку MIUI 13 в першу чергу. У числі перших телефонів з новим ПО з’являться ТОП-ові смартфони Poco, Redmi і Xiaomi.


Варто зауважити, що програмне забезпечення на даний момент знаходиться в розробці, причому творці ще навіть не анонсували свій продукт офіційно. Тому інформація була отримана з неофіційних джерел, причому ім’я інсайдерів зберігається в таємниці. Це може означати, що дані «злив» співробітник компанії, який захотів залишитися невідомим. Однак ніякого офіційного підтвердження інформації, яка буде вказана нижче, немає – представники Xiaomi не відповіли на відповідні запити журналістів.

Xiaomi Mi 10T Lite

Згідно з наданими даними, в першу чергу оновлення надійде на сорок смартфонів Poco, Redmi і Xiaomi. У число «щасливчиків» увійдуть провідні пристрої серій, як Xiaomi Mi 10T, Redmi K30, Note 9 і Poco X3. Завантаження почнеться в кінці 2020/початку 2021 року, причому телефони будуть використовуватися в якості тестових майданчиків, тому можна очікувати перебої в роботі і безліч помилок. В якості тестової аудиторії була обрана КНР, європейські та вітчизняні версії вищевказаних телефонів в число тестерів не потраплять. Втім, якщо у вас є велике бажання подивитися на роботу MIUI 13 «з перших рук», можна спробувати стати учасником програми навіть не перебуваючи в Китаї. Для цього потрібно відвідати офіційний сайт Xiaomi, а потім залишити заявку в спеціальному полі.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Xiaomi випустить унікальну функцію для своїх Mi Band

В минуле

Xiaomi запропонувала користувачам самим вибрати нові функції для смартфонів компанії

В майбутнє

Також буде цікаво