Hardnews

Sony PlayStation 4 тимчасово можна отримати безкоштовно

Обговорення

Sony PlayStation 5 вийде в листопаді, але до цього часу ще можна встигнути пограти в актуальну на даний момент Sony PlayStation 4 Pro, яку в рамках нашої акції для читачів можна отримати повністю безкоштовно.


Sony PlayStation 4 залишається актуальною вже багато років – набагато більше, ніж була актуальною третя «плойка». Її популярність залишила далеко позаду навіть культову «класичну» першу PS, на якій ми з вами в дитинстві грали в комп’ютерних клубах. У 2016 році вийшло дві модифікації – компактна Playstation 4 Slim, і потужна PlayStation 4 Pro, яка дозволила подолати одну з найголовніших проблем консолей – це слабке залізо в порівнянні з ПК, через які комп’ютерні геймери часто насміхалися над консольними.

Що ж вам потрібно зробити для того, щоб повністю безкоштовно отримати PlayStation 4 Pro? Зрозуміло, взяти участь в розіграші, який ми вирішили влаштувати для вас, наші дорогі читачі! Щоб взяти участь в ньому, від вас буде потрібно всього лише:

Час дії акції – до сімнадцятого листопада. Її підсумки ми підіб’ємо в цей же день, і хтось із учасників обов’язково отримає свою ігрову приставку. Вважайте це нашим подарунком для вас – вдячністю за те, що ви нас читаєте і слідкуйте за оновленнями сайту і сторінок в соціальних мережах!

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Vodafone сделал бесплатными популярные сервисы

В минуле

Sony PlayStation 4 временно можно получить бесплатно

В майбутнє

Також буде цікаво