Sony PlayStation 4 тимчасово можна отримати безкоштовно

Зараз на головній

Sony PlayStation 5 вийде в листопаді, але до цього часу ще можна встигнути пограти в актуальну на даний момент Sony PlayStation 4 Pro, яку в рамках нашої акції для читачів можна отримати повністю безкоштовно.


Sony PlayStation 4 залишається актуальною вже багато років – набагато більше, ніж була актуальною третя «плойка». Її популярність залишила далеко позаду навіть культову «класичну» першу PS, на якій ми з вами в дитинстві грали в комп’ютерних клубах. У 2016 році вийшло дві модифікації – компактна Playstation 4 Slim, і потужна PlayStation 4 Pro, яка дозволила подолати одну з найголовніших проблем консолей – це слабке залізо в порівнянні з ПК, через які комп’ютерні геймери часто насміхалися над консольними.

Що ж вам потрібно зробити для того, щоб повністю безкоштовно отримати PlayStation 4 Pro? Зрозуміло, взяти участь в розіграші, який ми вирішили влаштувати для вас, наші дорогі читачі! Щоб взяти участь в ньому, від вас буде потрібно всього лише:

Час дії акції – до сімнадцятого листопада. Її підсумки ми підіб’ємо в цей же день, і хтось із учасників обов’язково отримає свою ігрову приставку. Вважайте це нашим подарунком для вас – вдячністю за те, що ви нас читаєте і слідкуйте за оновленнями сайту і сторінок в соціальних мережах!

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,088Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Сотовый оператор «lifecell» запустил лучший на рынке тарифный план по очень низкой цене

Мобильный оператор Lifecell, не оставляющий попыток догнать остальных операторов «большой тройки», не перестает радовать абонентов дешевыми тарифами. Такими, как...

Більше схожих статей