Hardnews

Вчені розробили тест для виявлення ступеня тяжкості перебігу коронавірусу

Обговорення
коронавірус

Видання Respiratory Research поділилося результатами дослідження британських вчених, в рамках якого вони розробили тест для виявлення ступеня тяжкості перебігу коронавірусної інфекції.


Аналіз буде проводитися за допомогою профілю п’яти цитокінів – клітинних сигнальних молекул, що провокують реакцію в крові, за допомогою якої формуються лейкоцити. Дослідники відзначають, що у ряду людей з важким перебігом COVID-19 імунна система активно реагує на вірус організмі, що призводить до виникнення великої кількості цитокінів.

Це, в свою чергу, призводить до запалення, негативно позначається на клітинах і тканинах організму. Крім того, це часто призводить до летального результату. Завдяки виявленню тяжкості перебігу коронавірусу у заражених, можна відразу відправляти пацієнтів з важкою формою у відділення інтенсивної терапії, щоб лікарі могли своєчасно підключити їх до ШВЛ.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Стала відома офіційна вартість нових iPhone 12 в Україні

В минуле

Чому стільникові оператори обмежують швидкість інтернету?

В майбутнє

Також буде цікаво