Новини

Керівництву Samsung соромно за свій флагманський смартфон

Обговорення
Samsung Galaxy Fold

Один з трьох керівників Samsung Дон-Джин Кох визнав, що компанія поквапилася з випуском першої партії Samsung Galaxy Fold, – повідомляє видання The Independent.


Кох зізнався, що це саме він наполіг на випуск пристрою до того, як він був повністю готовий. В результаті роздрібний дебют новинки був відкладений через виявлені проблем в конструкції апарату. Дон-Джин Кох зазначив, що йому соромно за свій вчинок.

post image
Дон-Джин Кох

На питання журналістів про приблизну дату виходу Galaxy Fold на ринок Кох не відповів. За його словами, Samsung потрібно більше часу для фінального завершення випробувань гнучкого смартфона. За словами Коха, Samsung усунула всі проблеми і зараз тестує близько 2000 одиниць Galaxy Fold.

Нагадаємо, що Samsung Galaxy Fold повинен був надійти в продаж ще в квітні цього року. Але коли компанія розіслала ЗМІ і блогерам першу партію пристроїв, дисплей смартфонів масово виходив з ладу.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Samsung Galaxy Note 10 отримав дату релізу

В минуле

LG Stylo 5: недорогий смартфон зі стілусом

В майбутнє

Також буде цікаво