Новини

Керівництву Samsung соромно за свій флагманський смартфон

Samsung Galaxy Fold

Один з трьох керівників Samsung Дон-Джин Кох визнав, що компанія поквапилася з випуском першої партії Samsung Galaxy Fold, – повідомляє видання The Independent.


Кох зізнався, що це саме він наполіг на випуск пристрою до того, як він був повністю готовий. В результаті роздрібний дебют новинки був відкладений через виявлені проблем в конструкції апарату. Дон-Джин Кох зазначив, що йому соромно за свій вчинок.

post image
Дон-Джин Кох

На питання журналістів про приблизну дату виходу Galaxy Fold на ринок Кох не відповів. За його словами, Samsung потрібно більше часу для фінального завершення випробувань гнучкого смартфона. За словами Коха, Samsung усунула всі проблеми і зараз тестує близько 2000 одиниць Galaxy Fold.

Нагадаємо, що Samsung Galaxy Fold повинен був надійти в продаж ще в квітні цього року. Але коли компанія розіслала ЗМІ і блогерам першу партію пристроїв, дисплей смартфонів масово виходив з ладу.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Samsung Galaxy Note 10 отримав дату релізу

В минуле

LG Stylo 5: недорогий смартфон зі стілусом

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle