Hardnews

Названо способи уникнути зараження COVID-19 в транспорті

Обговорення

Ще на початку вересня в Україні почали фіксувати збільшення числа заражених коронавірусною інфекцією. Так, якщо на початку місяця число нових випадків інфікування було в районі 1 тисячі то вже на кінець місяця кількість нових випадків стабільно перевищує 3-4 тисячі осіб на добу. А сьогодні було зафіксовано вже 5800 випадків. У зв’язку з чим в українцям вирішили нагадати про те, як уникнути зараження в громадському транспорті.


Головне – надягати маску, причому не коли ви підходите до каси, а за кілька десятків або сотень метрів до входу в метро. Або на зупинці автобуса, тому що там теж накопичується велика кількість людей, часто без масок. Обов’язково перебувати в масці весь час перебування в транспорті.

Також лікарі нагадують про важливість одноразових рукавичок. Однак в разі, якщо їх не виявилося, слід рідше чіпати предмети і обмежити дотики до обличчя, а при першій же можливості промити руки. Допомогти не заразитися може і відкрите вікно.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Коронавірус виявився здатний вражати очі людини

В минуле

Розкрито п’ять речей, які можуть “вбити” смартфон

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle