Hardnews

Названа головна небезпека дешевих розумних годинників

Обговорення
Xiaomi анонсувала іміджеві смарт-годинник з оригінальним дизайном

Бюджетні розумні годинники можуть не забезпечувати необхідну безпеку особистих даних. Про це повідомив експерт з безпеки в розмові з виданням GSMinfo.


У дешевих годинниках не завжди реалізована передача даних через зашифрований протокол, що може обернутися крадіжкою особистої інформації. «Коли мова йде про місцезнаходження дитини, це серйозна уразливість», – зазначив фахівець. Експерт підкреслив, що ніхто з батьків не хотів би, щоб за їхньою дитиною організували стеження.

Експерт назвав установку строгих налаштувань приватності перешкодою для розкриття даних. «Користувачеві краще робити вибір в бік більш дорогих, але більш безпечних гаджетів перевірених брендів».

Розумний годинник

Своєчасне оновлення ПЗ є одним з основних правил безпеки. Для забезпечення безпеки фахівець порадив використовувати надійний пароль розблокування і перевіряти інші критичні налаштування смарт-годинника.

Продажі розумних годинників виросли за рік на 10 відсотків. При цьому безпека більшості недорогих моделей залишає бажати кращого.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Розкрито правила швидкої зарядки смартфона

В минуле

Розкрито переваги найдорожчого iPhone

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle