Hardnews

Названо дієві способи боротьби з нестачею вільного місця на смартфоні

Наші читачі часто задаються питанням, що робити, коли на смартфоні не вистачає вільного місця. Всі дієві способи вирішення даної проблеми ви знайдете далі.

Підключити флешку

Підключивши модуль пам’яті, на нього можна перенести деякі документи, фотографії, відео і музику, розвантаживши зовнішній накопичувач.

Перенести фото в хмару

Google Photos

Якщо можливості купити флешку немає, або вона вже забита під кінець – перенесіть фотографії, відео або деякі документи в хмарні сховища. Зараз ці ресурси дуже популярні, а платити найчастіше доведеться тільки за додаткові гігабайти, але більшості користувачів вистачить і стандартних безкоштовних.

Очистити кеш додатків

При користуванні програмами створюються кеш-файли, які націлені на прискорення роботи додатків. Окремо кожен такий файл важить мало, але в сукупності з іншими на них може йти по кілька гігабайт.

Щоб очистити кеш, потрібно зайти в пункт меню “Додатки“, вибрати потрібну програму, а потім натиснути “очистити кеш”.

Видалити тимчасові файли

За аналогією з кешем, програми при роботі створюють тимчасові файли, які часто не видаляються і залишаються висіти мертвим вантажем, займаючи простір. Ліквідувати їх можна за допомогою вбудованого в оболонку інструменту, аналізуючого файли на пристрої або ж, скачавши подібний софт з плей маркету. Варіантів купа – вибирайте будь-який.

Видалити непотрібні програми

Не користуєтеся якоюсь програмою? Так видаліть її, щоб вона не займала місце на смартфоні.

Перевірте смартфон на віруси

Якщо ви постійно стикаєтеся з нестачею вільного місця, але при цьому у вас на смартфоні мінімум додатків і файлів, можливо, що його з’їдає шкідливе ПЗ.

Встановіть антивірус і проскануйте їм смартфон, цілком ймовірно, що він знайде якусь загрозу.

Скиньте телефон до заводських налаштувань

До даного способу не рекомендуємо вдаватися, поки не спробуєте попередні. Скинувши пристрій до заводських налаштувань, з його вбудованого накопичувача зникнуть всі файли користувача, тому проблема з нестачею вільного місця вирішиться сама собою. Найчастіше метод актуальний при покупці гаджета з рук, коли не хочеться витрачати багато часу на видалення файлів попереднього господаря.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button