Hardnews

Подешевшав “монстр” який не залишає шансів Samsung і Xiaomi

Обговорення
OnePlus 8

Зараз попит на багатофункціональні смартфони стрімко зростає, тому виробники намагаються вдосконалити свої гаджети, щоб привернути увагу клієнтів. Однак навіть такі гіганти світу електроніки, як Сяомей і Самсунг програють новачкові на цьому ринку. Смартфон OnePlus 8 підкорив не тільки споживачів, але і фахівців своєю продуктивністю і потужністю.


Дизайн

Дизайн стильний, такий точно зверне на себе увагу. Екран загнутий по краях. Всі кнопки і камери розташовані зручно, щоб можна було керувати ними інтуїтивно. Ззаду розташований мінімалістичний логотип компанії-виробника. Корпус виготовлений з алюмінію. Тут розробники не заощадили. Однак і у металу є свої мінуси, наприклад, металеві корпуси збирають всі відбитки пальців, а також швидко перегріваються при інтенсивній роботі. Смартфон доступний в трьох кольорах: чорному, зеленому і синьому.

Дисплей

Екран у смартфона досить великий – 6,55 дюйма. Розширення на висоті. Гарна передача кольору і яскравість. Те, що відбувається на екрані можна спокійно розглядати навіть при яскравому сонці. Екран займає 88% від всієї передньої поверхні смартфона, це неймовірний показник навіть для сучасного гаджета.

Процесор

У смартфоні встановлений восьміядерний процесор, при цьому в нього вбудована система охолодження, що суттєво допомагає при тривалому і інтенсивному експлуатуванні гаджета.

Смартфон справляється не тільки з щоденними завданнями. Він може відтворювати топові ігри на найвищих налаштуваннях графіки без зависань і лагів. Гаджет весь час працює плавно і швидко.

У смартфона є доступ до всіх офіційних сервісів від Google. Гаджет працює на операційній системі Андроїд 10, яку в подальшому можна оновити до більш сучасною і актуальною.

Пам’ять

Смартфон випускають в двох модифікаціях. У першій кількість оперативної пам’яті складає 8 Гб, а кількість вбудованої – 128 Гб. У другій же оперативка займає 12 Гб, а вбудована – 256 Гб. У будь-якому випадку це ще раз доводить міць і продуктивність гаджета. До речі, вбудовану пам’ять можна розширити за допомогою карти пам’яті.

Камера

Камера – точно коник смартфона OnePlus 8, так як якість просто приголомшлива. Всього у смартфона чотири модуля тилової камери, розширенням 48, 16, 16 і 2 Мп.

OnePlus Clover

Один з модулів виготовлений Sony, а ця компанія славиться хорошими камерами. Зум дуже хороший, вбудована оптична стабілізація. Деталізація на вищому рівні, фотографії виходять приголомшливими.

Ціна

Цей “монстр” потупив у продаж в Україні за ціною вищою ніж 20 тисяч гривень, тепер ж середня вартість смартфону становить 15000 гривень.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Samsung представив здешевлений Galaxy S20: українська ціна

В минуле

Vodafone запустив найкращий тариф за 5 гривень в день

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle