Hardnews

Новинка від Redmi обдернулась відвертим розчаруванням

Обговорення
Redmi

Минуло більше року з тих пір, як Redmi став незалежним брендом. Відзначаючи свій ювілей, компанія анонсувала на індійському ринку два портативних акумулятора, які до цього виробник не продавав в країні. Ось таким відвертим розчаровує виявився «продукт з нової категорії», яким Redmi дражнила шанувальників протягом останніх пари тижнів.


Сьогодні були представлені версії з акумуляторними батареями ємністю 10 000 і 20 000 мА • год, які можна заряджати як через роз’єм MicroUSB, так і через USB-C. Два роз’єми USB-A можна використовувати для зарядки смартфонів, планшетів та інших мобільних пристроїв з низьким енергоспоживанням.

Redmi

Новий акумулятори Redmi доступний в чорному і білому колірних варіантах. Головна відмінність між моделями полягає в тому, що молодша підтримувати зарядку при потужності 10 Вт, а старша може заряджатися сама і заряджати інші пристрої при потужності 18 Вт.

Redmi

Обидві моделі мають кілька рівнів захисту: від перенапруги, перегріву, короткого замикання, перевантаження по струму і так далі.

Ціни акумуляторів встановлені на позначці 11 і 21 долар відповідно.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Абоненти зможуть вимагати гроші від Київстар, Vodafone і lifecell

В минуле

Довгоочікуваний недорогий смартфон Xiaomi надійшов у продаж

В майбутнє

Також буде цікаво