Hardnews

Розкрито характеристики дешевого iPhone

Обговорення
iPhone

Базовий смартфон Apple 2020 року випуску отримає спрощений процесор. Про це повідомляє видання Notebookcheck з посиланням на мережевого інсайдера MauriQHD.


Джерело стверджує, що найдешевший апарат серії iPhone 12 вийде з чіпом Apple B14, який виявиться особливою версією процесора A14 Bionic. Блогер описує модель як чіп середнього рівня, в якому упор буде зроблений не на найвищу продуктивність, а на енергоефективність. Це дозволить iPhone 12 (або iPhone 12 mini) працювати тривалий час на одному заряді акумулятора.

Повідомлення про спеціальну версію процесора з’явилося в Twitter -аккаунті MauriQHD ще 15 вересня, проте журналісти звернули на нього увагу тільки через тиждень. У публікації інсайдер уточнював, що чув про існування чіпа B14 кілька місяців тому.

iPhone 12

Зазвичай всі iPhone одного покоління – незалежно від позиціонування – отримували єдиний процесор. Журналісти помітили, що виключення були допущені лише щодо смартфонів iPhone SE, які виходили не восени, а навесні. Зокрема, деякі власники iPhone SE 2020 року випуску звинуватили Apple в тому, що компанія встановила в бюджетні гаджети спрощений чіп A13.

21 вересня інший мережевий інсайдер – L0vetodream – розкрив назви смартфонів серії iPhone. За його словами, базовий апарат лінійки отримає назву iPhone 12 mini, інші пристрої назвуть iPhone 12, 12 Pro і 12 Pro Max. Презентація нових смартфонів Apple очікується цієї осені.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Стали відомі результати тестів передачі данних в мережах 6G

В минуле

Xiaomi Mi Note 11 – ідеальний середньобюджетний смартфон

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle