Лайфхак дня: Як збільшити швидкість інтернету за допомогою настройки Wi-Fi роутера

Зараз на головній

Експерти поділилися простим способом збільшення швидкості інтернету за допомогою настройки роутера. Зробити це може кожен бажаючий, просто зайнявши певний слот в маршрутизаторі шляхом правильного налаштування Wi-Fi-передавача.


Сенс процедури простий – частіше за все до одного і того ж маршрутизатора багатоквартирного будинку підключено безліч користувачів. При підключенні їх роутерів до основної бази кожна машина займає вільний канал зв’язку. Однак якщо підключаються занадто багато, кілька роутерів можуть бути налаштовані на один канал, через що якість зв’язку погіршується, що можна помітити при активному використанні інтернету. Вирішити цю проблему можна шляхом налаштування вашого пристрою під певний канал, після чого якість інтернет-з’єднання зросте.

При включенні ненастроєного роутера всі опції виставляються в автоматичному режимі і пристрій «підчіплюється» до порожнього каналу. Перезавантажили роутер – настройки скинулися, він автоматично підключається до вільного слоту знову і знову. Щоб такого не траплялося, варто «закріпити» за собою вільний канал. Зробити це можна за допомогою спеціальних програм, які називаються «аналізатор Wi-Fi», скачати їх можна в Apple Store або Google Play. Використовуючи їх, ви побачите, які канали вільні, а на яких сидять по три-чотири користувача. Після цього потрібно зайти в налаштування роутера (за замовчуванням потрібно вписати в браузері команду http://192.168.1.1), потім змінити в пристрої канал з «авто» на вільний, наприклад – 12. Зберігаємо налаштування.

Все, тепер залишається зберегти настройки знову і насолоджуватися швидким і спритним інтернетом!

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,085Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Vodafone объявил о подорожании популярного тарифного плана

Недавно мобильный оператор Vodafone огорчил украинцев сообщением о том, что один из его наиболее популярных тарифных планов вскоре значительно...

Більше схожих статей