Hardnews

Xiaomi запропонувала користувачам самим вибрати нові функції для смартфонів компанії

Обговорення
MIUI 13

Xiaomi стала популярна за рахунок свого тісного спілкування з власними фанатами – це загальновідомий факт. І ось, в своїх кращих традиціях, компанія запропонувала користувачам вибрати відразу дві нові функції для смартфонів бренду.


Запис з опитуванням з’явилася в офіційному співтоваристві Mi Community. У ньому пропонується вибрати різні функції, які розробники можуть добачили в майбутніх оновленнях MIUI. У їх числі опинилася “фішка” під назвою Finger Sensor Sleep – її суть полягає в тому, що смартфон можна не тільки розблокувати за допомогою пальця, але ще і навпаки, заблокувати. Також в числі нововведень, доданих в опитування, опинилася можливість знімати відео з більшою частотою кадрів для Redmi Note 8 і Redmi Note 9. Але навіть це ще не все – повний список функцій-учасників опитування можна знайти на сайті компанії .

Результати на момент написання статті

Варто відзначити, що всі ці функції були додані в опитування тільки тому, що про них попросили самі користувачі Xiaomi. При цьому кожен авторизований відвідувач сайту може проголосувати “за” або “проти” двох функцій.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

З’ясувалося, які смартфони Xiaomi отримають MIUI 13 першими

В минуле

В Телеграм тепер можна надіслати труну та гарбуз, і все зі звуком

В майбутнє

Також буде цікаво