Hardnews

Розкрито спосіб розпізнати телефонного шахрая

Обговорення
Хакер обіцяв обнулити облікові записи

За словами генерального директора АНО «Цифрові платформи» Арсенія Щельціна, якщо ви розпізнали в телефонній розмові з незнайомцем справжнього шахрая, варто обов’язково сказати йому про те, що ви його розкрили, а також пригрозити звернутися в правоохоронні органи. В іншому випадку кількість подібних дзвінків від імені інших організацій на ваш номер зросте.


Експерт: «Щоб грамотно позбутися шахраїв в телефонній розмові або в листуванні, необхідно перш за все визначити, що це саме шахрай. Аферисти, як правило, діють в тих сферах, де нечітко роз’яснена державна або бізнес-послуга . Йдеться про популярні послуги, які зацікавлять усіх ».

Шахрай

Часто шахраї пропонують від імені банку, держоргану або якоїсь партнерської організації уточнити ваші дані: платіжні, персональні, тематичні.

Як розпізнати що телефонує шахрай

Визначити, що діє шахрай, можна простим способом – завжди брати під сумнів будь-які нестандартні форми комунікації, радить експерт. Попросіть також уточнити ваші дані максимально детально.

Швидше за все, у шахраїв буде лише частина ваших даних, наприклад, ім’я, телефон, номер карти. Якщо ви запитайте у цієї людини додаткові дані, то швидше за все, вона не зможе їх надати.

Крім того, зверніть увагу, чи відбулися у вас якісь зміни, на які посилається незнайомець.

Експерт : «Шахраї часто прив’язуються до ситуації, якої не було. Якщо вам кажуть, що у вас заблокований рахунок, терміново перевірте, чи дійсно він заблокований чи ні. Якщо перевірка пройшла успішно, то найкраще, що ви можете зробити – це донести до шахрая, що він розкритий».

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Розкрито основні ознаки того, що ваш месенджер взламали

В минуле

OnePlus 8T наблизився ціною до топових iPhone

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle