Hardnews

Бюджетний Google Pixel 4a отримає унікальну основну камеру

Обговорення
Google Pixel 4a

Як вже підтвердили численні витоки, смартфон Google Pixel 4a отримає лише одинарну основну камеру. В цілому це цілком очікувано, і нічого страшного в цьому немає, адже це має бути рівно та ж камера, що встановлена ​​в старшому Pixel 4.


Але нові дані змушують зробити інше припущення. У apk додатку Google Camera 7.4 виявили вказівку на дивну функцію, описану параметром SABRE_UNZOOMED_TELEPHOTO.

Справа в тому, що Sabre – це внутрішнє назва функції Super Res Zoom, що дозволяє наближати зображення, максимально зберігаючи якість. Це цифровий зум, але з використанням різних алгоритмів поліпшення якості картинки.

 

А ось слово «telephoto» відноситься до оптичного наближення, яке є в Pixel 4 і 4 XL завдяки появі «телевика». І цікаво те, що параметр SABRE_UNZOOMED_TELEPHOTO в додатку Google Camera активований лише для трьох моделей: Pixel 4, ще не анонсованих Pixel 5 і Pixel 4a. У Pixel 4 є «телевик» і цілком логічно припустити, що у Pixel 5 він так само буде. Але ось яким чином цей параметр відноситься до Pixel 4a з його одинарною камерою?

Джерело припускає, що у цього смартфона одинарна камера буде «телевиком»! Насправді це вкрай дивне припущення, і саме з цієї причини його варто мати на увазі.

Втім, можливо, насправді мова йде про Pixel 4a XL, який, на відміну від молодшої моделі, буде мати подвійну камеру.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Названа причини слабкої популярності 5G-смартфонів серед користувачів

В минуле

Коронавирус оказался намного живучее и опаснее чем предполагалось

В майбутнє

Також буде цікаво