Новини

Sony PlayStation 4 можна отримати безкоштовно до кінця поточного місяця

Обговорення
PlayStation 4 Pro

Нова, п’ята ігрова приставка від Соні, вийде 12 листопада, а в нашій країні її виходу доведеться почекати ще тиждень, до дев’ятнадцятого числа. Відома також її вартість: за приставку доведеться викласти 499 доларів, якщо брати з дисководом, або на сто доларів менше, якщо без нього. У нашій країні вартість складе відповідно 15 999 гривень або 12 999. Що ж робити тим, хто ще не встиг придбати четверту приставку, або у кого немає грошей на покупку п’ятої Соні? Що ж, купувати Sony PlayStation 4 за три тижні до виходу нової приставки, можливо, вже немає сенсу. Але до кінця поточного місяця її можна отримати в подарунок!


Що потрібно, щоб стати власником консолі?

У Sony PlayStation 4 є декілька комплектацій, і найкраща з них – це, звичайно, Sony PlayStation 4 Pro, яка вийшла чотири роки тому, в 2016 році. Вона підтримує високі розширення до 4к, так що ігри на ній – справжні інтерактивні пригоди, віртуальна реальність яких може затягнути вас з головою. Саме її і можна отримати безкоштовно в рамках нашої акції для дорогих читачів!

Так-так, ви не помилилися, у нас є ця консоль, яку ми з радістю розіграємо серед підписників. Щоб взяти участь у розіграші, вам достатньо всього лише зробити два простих кроки. В першу чергу, вам потрібно буде підписатися на нашу сторінку в Google News. Потім – перейти за ось цим посиланням і залишити адресу своєї електронної пошти.

Акція діє до кінця місяця. Першого жовтня ми проведемо розіграш, і ви дізнаєтеся, хто стане власником прекрасної ігрової приставки, яка не дарма вважається найкращою і найбільш комерційно успішною в світі. Зрозуміло, це буде один з вас – ми просто хочемо подякувати нашим дорогим читачам за те, що ви читаєте нас! Продовжуйте робити це і надалі, і ми порадуємо вас ще безліччю прекрасних акцій і розіграшів. Бажаємо успіхів!

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Розкрито термін життя PlayStation 4

В минуле

Sony PlayStation 4 можно получить бесплатно до конца текущего месяца

В майбутнє

Також буде цікаво