Новини

Microsoft кличе на презентацію Windows Lite та Microsoft Centaurus

Обговорення
Windows Lite

Microsoft почала розсилку запрошень на осінню презентацію компанії в Нью-Йорку. Дизайн фірмових бланків натякнув журналістам на новинки, які покаже компанія – судячи з усього, пресу і користувачів очікує чимало сюрпризів.


Презентація відбудеться 2 жовтня. Запрошення не містить програми заходу, але за чутками, компанія планує представити оновлену лінійку планшетів Surface на базі процесорів AMD і Qualcomm.

Microsoft запрошення

Microsoft запрошення

Крім нових гаджетів, корпорація, за даними джерел мережі, може показати незвичайний пристрій з двома дисплеями (раніше фігуріровший в витоках як Microsoft Centaurus) і операційну систему Windows Lite. Очікується, що «полегшена» ОС буде призначена для портативних пристроїв і оптимізована для роботи з сенсорними екранами.

Інсайдери також прогнозують анонс розумної колонки з голосовим асистентом Cortana – патентна заявка, опублікована на цьому тижні, показує, що неназвана модель схожа на Google Home Mini за розміром і дизайном.

Онлайн-трансляція заходу пройде 2 жовтня.

джерело: theverge.com

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Apple показала, на що здатна камера iPhone 11 Pro

В минуле

Redmi Note 8 Pro: відмінності між китайською та глобальною версіями

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.