Новини

Asus представила вбивцю Xiaomi Mi Band 4 з функцією ЕКГ

Компанія Asus представила годинник VivoWatch SP, який, як заявляє сам виробник, поєднує в собі функції розумного годинника і фітнес-трекера.

Звичайно, фактично перед нами саме друге, так як будь-якої повноцінної операційної системи у VivoWatch SP немає.

Asus VivoWatch SP
Asus VivoWatch SP

Asus робить упор на дві функції нового пристрою: можливість отримувати електрокардіограму і здатність годинника визначати рівень насичення крові киснем. Вже на основі в тому числі і цих даних VivoWatch SP може, наприклад, визначати рівень стресу і кров’яного тиску. Простіше кажучи, VivoWatch SP – це фітнес-трекер, орієнтований в першу чергу на моніторинг стану здоров’я, ніж на відстеження тренувань.

Asus VivoWatch SP

Зокрема, як сказано в прес-релізі, ексклюзивна технологія HealthAI «служить для цілодобового і довготривалого відстеження тенденції зміни артеріального тиску і аналізу стану організму».

Пристрій також отримав датчик ЧСС, модуль GPS і альтиметр. Серед можливостей, звичайно, відстеження активності, підрахунок калорій, визначення пульсу і так далі.

Такий функціонал нового фітнес-браслету роблять його фактично вбивцею Xiaomi Mi Band 4, адже останній похвалитися такими можливостями не може, проте  все вирішить вартість.

З іншого можна відзначити захист від води (5 ATM) і до 14 днів автономності. Про ціну даних поки немає.


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button