Новини

Загадкова Nokia з тройною камерою на нових фото

Мережеві джерела оприлюднили зображення поки не представленого офіційно смартфона Nokia, який фігурує під кодовим позначенням TA-1198.


Раніше повідомлялося , що під зазначеним шифром ховається апарат Daredevil, який на комерційному ринку може дебютувати під назвою Nokia 5.2. Але не виключено, що новинка отримає зовсім інший індекс.

Але повернемося до зображень смартфона. Апарат показаний в прозорому захисному футлярі. Видно, що у верхній частині екрана є невеликий виріз для фронтальної камери.

Nokia 5.2

На задній панелі розташована багатомодульна основна камера, оформлена у вигляді блоку круглої форми. Цей блок включає 48-мегапіксельний датчик, два додаткових сенсора і світлодіодний спалах.

Крім того, в тильній частині можна бачити сканер відбитків пальців. Зображення підтверджують раніше опубдіковану інформацію про те, що смартфон має 3,5-міліметрове гніздо для навушників і симетричний порт USB Type-C.
Nokia 5.2

Звертає на себе увагу та обставина, що на екрані смартфона красується дивна дата – 18 квітня 2015 року. Тому виникають деякі сумніви в достовірності поданих рендерів.

Так чи інакше, анонс смартфона Nokia Daredevil повинен відбутися найближчим часом. 

джерело: SlashLeaks

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button