Hardnews

Українцям розповіли, які телефони не можна прослухати

Обговорення
Blackview BV9800

Експерт лабораторії практичного аналізу захищеності компанії «Інфосистеми Джет» Дмитро Курамін розповів, які телефони не можна прослухати.


Курамін уточнив, що більшість сучасних мобільних пристроїв до цих пір схильні до прослуховування. Це відбувається в першу чергу через відмінності в технічних можливостях операторів зв’язку. Якщо у зловмисника є спеціалізоване обладнання, він може прослуховувати телефонні розмови практично в режимі реального часу.

Прослушка йде на трьох рівнях: на рівні прикладного ПО, на рівні базових станцій, і на рівні мережевої інфраструктури мобільного оператора.

BlackBerry

Щоб уникнути прослушки, можна використовувати супутниковий телефон, не зав’язаний на конкретного стільникового оператора. Коштувати він може від 15 тисяч гривень.

Крім цього, деякі виробники смартфонів обіцяють захист від перехоплення телефонної розмови. Ціни на такі пристрої найчастіше починаються з 10 000 гривень. Наприклад, телефони BlackBerry мають власну систему кодування даних. Потрібно, щоб такі апарати були у обох співрозмовників.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

В Україні крадуть гроші зі смартфонів абсолютно новим способом

В минуле

Названо смартфони, які можна перепродати найдорожче

В майбутнє

Також буде цікаво