Hardnews

Озвучена фінальна ціна новенької PlayStation 5

Обговорення
Sony PlayStation 5

Відбулося те, чого чекали геймери по всьому світу – японська корпорація Sony нарешті озвучила ціни на свою майбутню консоль PlayStation 5.


Новинка буде продаватися дешевше, ніж передбачалося раніше.
Так, якщо спочатку ходили чутки про те, що нова консоль Sony буде продаватися за ціною близько 600-700 доларів, на ділі підсумкове рішення компанії про ціноутворення виявилося більше на боці гравців.

PlayStation 5 з оптичним приводом була оцінена компанією в 499 доларів або 14 000 гривень (за нинішнім курсом), в той час як PlayStation 5 Digital Edition обійдеться покупцям в 399 доларів, або 11 000 гривень (за нинішнім курсом).

Що ж до старту продажів, то спочатку консоль надійде в продаж в США, Японії, Канаді, Мексиці, Австралії, Нової Зеландії та Південної Кореї – 12 листопада. Потім ігрова приставка з’явиться і в усьому іншому світі.

Нагадаємо, що консолі нового покоління Microsoft в лиці Xbox Series X і Series S надійдуть в продаж 10 листопада за ціною 499 і 299 доларів відповідно.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

iOS 14 обрадувались далеко не всі корисмтувачі iPhone

В минуле

Xiaomi випустить одразу п’ять недорогих телевізорів

В майбутнє

Також буде цікаво