Новини

PlayStation 4 Pro можна отримати безкоштовно протягом 2 тижнів

Обговорення

Коли п’ята Соні потрапить в Україну, ще точно невідомо – епідемія коронавіруса внесла свої корективи в бізнес-плани компаній. Поки що можна награтися вдосталь в попередню консоль – Sony PlayStation 4 Pro, яку можна отримати безкоштовно протягом двох тижнів. Купувати стару консоль, може бути, сенсу вже і немає, а ось отримати в подарунок – свята справа!


Як отримати консоль безкоштовно?

Консоль Sony PlayStation 4 вийшла досить давно, проте в 2016 році вона отримала поліпшену версію – Sony PlayStation 4 Pro. Вона підтримує високі розширення – до 4К, і вважається однією з кращих ігрових приставок в світі. На неї продано близько півтора мільярдів примірників ігор – це рекорд, більше, ніж на всі попередні консолі від Соні, разом узяті, при чому ці приставки ніяк не можна назвати невідомими.

Коли нова консоль вийде, ви встигнете пройти більшість найкращих ігор, які вже встигли вийти на Sony PlayStation 4 Pro – будь-які ігри, про які ви мріяли. Багато досвідчених консольних геймерів так, до речі, і рекомендують – не купуйте ігрову приставку відразу після виходу, щоб насолодитися ексклюзивами тоді, коли вони вийдуть, а не чекати їх релізу. На четверту «соні» все, що повинно було вийти, не тільки вже вийшло – ігри на цю приставку встигли стати справжньою класикою!

Отже, як же отримати безкоштовно цю прекрасну ігрову консоль? Для цього потрібно взяти участь в нашому розіграші для дорогих читачів! Від вас вимагається зробити дві прості дії, які виконуються за хвилину. По-перше, підпишіться на нашу сторінку в Google News, а по-друге – натисніть на відповідний лінк і залиште тут адресу вашої електронної пошти. Дійсна акція буде до першого жовтня, в цей день ми підведемо підсумки і визначимося, кому ж відправиться прекрасна безкоштовна консоль. Спасибі, що залишаєтеся з нами і читаєте нас!

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Vodafone запустил безлимит за 50 гривен в месяц

В минуле

PlayStation 4 Pro можно получить бесплатно в течение 2 недель

В майбутнє

Також буде цікаво