Hardnews

В Україні за iPhone з Fortnite просять 77 тисяч гривень

Обговорення

Минулого тижня з магазинів App Store і Google Play пропала популярна гра Fortnite. Apple і Google її просто видалили за порушення правил публікації додатків.


До недавна гру можна було встановити на пристрій у випадку, якщо вона була присутня у вашому акаунті Apple ID. Проте після того, як Apple видалила акаунт Epic Games, зникла навіть така можливість. В наслідок цього, всі iPhone з вже втсановленою Fortnite раптово стали справжньою “цінністю”.

Якщо з Android-пристроями можна знайти інший шлях завантаження і установки, то з iOS все не так просто. Відразу ж на торгових майданчиках з’явилися оголошення про продаж iPhone з попередньо встановленою Fortnite. Скільки за них просять?

Fortnite

Найдорожчим iPhone з встановленою грою виявився iPhone 11 Pro Max на 256 Гб. За нього просять аж 77 тисяч гривень, проте обіцють що він без дефектів та ще на гарантії.

Найдешевшим же варіантом пограти у Fortnite є iPhone 6s, за який просять 6500 гривень, при ринкові ціні цього пристрою в 3500-4000 гривень.

Без встановленої Fortnite, зрозуміло, айфони обійдуться значно дешевше, але хіба є в них щастя? На eBay ситуація аналогічна: за iPhone XR червоного кольору доведеться віддати 7-10 тисяч доларів, але це максимум. В середньому смартфони пропонують за 1,5-2 тисячі доларів.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Недорогий смартфон Redmi увійшов до трійки найбільш затребуваних смартфонів в світі

В минуле

Samsung оновить до Android 11 пів-сотні смартфонів

В майбутнє

Також буде цікаво