Новини

Apple може додати камеру прямо в Apple Watch

Обговорення
Apple Watch

Apple продовжує дивувати своїми патентами. Цього разу в документі йдеться про камеру в ремінці Apple Watch. За задумом в ремінець можна причепити невеликий об’єктив і при необхідності відстібати його для зйомки. Тому викручувати зап’ястя і виглядати дивно на публіці не доведеться.


Як це працює

Знімок буде створюватися за допомогою натискання на ремінець або через голосову команду. У документі також говориться про наявність в ремінці двох камер з «протилежним оптичним напрямком», але на зображеннях цього не спостерігається.

Коли ми це побачимо?

Вихід Apple Watch з камерою може не відбутися взагалі. Заявка на патент була подана ще в вересні 2016 року, коли відбулася презентація Apple Watch Series 2. З тих пір на ринку з’явилося вже четверте покоління розумних годин від Apple.

А поки що, можете переглянути нашу статтю про найцікавіші розумні годинники на літо 2019 року, які доступні в продажу в Україні.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Топові смарт-годинник на літо 2019 року в Україні

В минуле

Vivo представила свій перший 5G-смартфон та суперзарядку

В майбутнє

Також буде цікаво