Новини

Threads – новый месенджер від Facebook для фанів Instagram

Журналісти The Verge з’ясували, що арсенал месенджерів Facebook незабаром поповниться новим додатком Threads. Нагадаємо, що у компанії вже є WhatsApp і Messenger. Важливо відзначити, що Threads розробляється як доповнення для Instagram, спрощуючи спілкування користувачів і пропонуючи ряд унікальних можливостей, недоступних в інших месенджерах. 

У травні цього року автори Instagram припинили роботу над додатком для обміну повідомленнями Direct, який розроблявся з кінця 2017 го. Керівництво сервісу пояснило, що бета-тестерам не сподобалася необхідність переключатися між Instagram і іншою програмою, коли вони хотіли відправити приватне повідомлення. Однак в компанії як і раніше зацікавлені в розширенні можливостей обміну повідомленнями.

На отриманих The Verge скріншотах майбутнього програми Threads видно, що програма спрямована на спілкування користувачів з людьми з їхнього списку «близьких друзів» в Instagram. Сервіс дозволить в режимі реального часу ділитися різною інформацією, включаючи місцем розташування, швидкістю пересування, рівнем заряду акумулятора смартфона і т.д. Користувачі також зможуть оновлювати свій статус вручну. Він буде відображатися в основний стрічці разом з повідомленнями.

Threads

Переписка в Threads дуже нагадує таку в Instagram. Повідомлення від друзів відображаються в центральній стрічці, а аватари відзначаються зеленої точкою, яка вказує, хто з контактів в даний момент активний. У розділі «Теми» можна буде переглядати опубліковані матеріали знайомих. У Threads також буде доступна камера для відправки фото і відео.

Про терміни релізу Threads поки немає інформації.


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button