Новини

Xiaomi Redmi 9 і Redmi Note 9: народна любов і прийнятна ціна

Попит на мобільні пристрої по всьому світі стрімко зростає, причому здебільшого купують саме бюджетні моделі, тобто такі, які коштують не більше $ 250 (7 тисяч гривень). Пов’язано це з тим, що в більшості регіонів світу люди заробляють не дуже багато коштів, у зв’язку з чим їм доводиться в тій чи іншій мірі економити гроші, купуючи собі новий телефон. Саме тому зараз найсильніша конкуренція на ринку бюджетних моделей, а вже в першій половині 2020 року вона має стане ще сильнішою, тому що на ринок вийдуть такі новинки, як Xiaomi Redmi 9 і Redmi Note 9. Вони виявляться оснащені за останнім словом техніки, отримавши передове технічне устаткування.

Звичайно, нові бюджетні телефони китайської корпорації отримають найпотужніше «залізо» в рамках своєї цінової категорії, і буде в них відразу кілька особливостей, за рахунок яких вони, поза будь-якими сумнівами, сподобаються більшості покупців. Потрібно розуміти, що модель Redmi 9 виявиться дешевше Redmi Note 9, тому вона, по суті, являє собою спрощену версію «старшої» моделі з приставкою Note. Проте, навіть не дивлячись на різницю в цінах, обидві новинки зможуть похвалитися новітнім IPS-екраном, в який виявиться вбудований сканер відбитків пальців. Так-так, саме в матрицю такого типу. Ще влітку 2019 року одна з китайських компаній представила свій новий екран з такою можливістю, а призначений він саме для бюджетних моделей.

Xiaomi Redmi 9

Телефони з початкової цінової категорії з такою особливістю почнуть випускатися на ринок вже в першій половині 2020 року, а новинки в особі Xiaomi Redmi 9 і Redmi Note 9 виявляться одними з таких. Крім цього, в даних мобільних пристроях буде присутній виключно інтерфейс USB Type-C, а ось від 3,5 мм роз’єму компанія-виробник вирішила відмовитися, тому що він, на її думку, вже застарів. Зараз одна навіть тільки Xiaomi пропонує близько десятка різних бездротових навушників, використовувати які можуть всі бажаючі без будь-яких складнощів, а їх вартість приємно радує не тільки око, але ще і гаманець.

Xiaomi Redmi 9

На радість всіх тих, хто любить оплачувати покупки безготівковим способом, в новинках буде повноцінний чіп NFC, який китайська Xiaomi виявиться змушена встановити через сильну конкуренцію, адже на ринку все більше моделей мобільних пристроїв, що володіють подібною особливістю. За рахунок підтримки такої технології користувачі моделей Redmi 9 і Redmi Note 9 зможуть легко і просто оплачувати покупки в магазинах, а також в різних закладах. Робити це стане можливим як через платіжну систему Mi Pay, яка працює в Китаї, так і через міжнародну Google Pay, використовувати яку можливо навіть в Україні. Нові мобільні пристрої з початкової цінової категорії будуть коштувати не більше $ 200, звісно мова йде про базові модифікації.


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button