Новини

Kickstarter дав можливість випустити рекордно крихітний телефон

Обговорення
Kickstarter

В еру процвітаючих лопатофонов, над якими 7-8 років тому лише весело сміялися, знайти по-справжньому компактний пристрій практично неможливо.


Команда ентузіастів спантеличилася цим питанням, випустивши в 2017 році перше покоління найменшого в світі телефону – Zanco Tiny T1. Зараз розробники повернулися на Kickstarter з новим проектом, в рамках якого буде створено друге покоління популярного гаджета. – Zanco Tiny T2 отримав ряд важливих змін, перетворившись як зовні, так і внутрішньо.

Вага пристрою збільшилась майже в 2,5 рази (з 13 до 31 грама), але тому є причини: акумулятор став більше на 300 мАг і тепер становить 500 мАг. Крім того, телефон тепер можна використовувати в якості аудіоплеєра, адже він отримав Bluetooth-модуль, дозволивши тим самим передавати звук на бездротові навушники. 

Процесором виступає енергоефективний MediaTek MT6276A в парі з 64 МБ оперативної і 128 МБ вбудованої пам’яті (яку, до речі, можна розширити до 32 ГБ за допомогою microSD). TFT-дисплей з діагоналлю 1 “має роздільну здатність 128×96.

Ще одним нововведенням стала камера на 0.3 Мп зі спалахом. Цінник за Zanco Tiny T2 виставлений на рівні $ 79, а проект на Kickstarter зібрав уже більше $ 26 000 замість запланованих $ 10 000.

[adsforwp id=”10622″]

Zanco Tiny T2

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Samsung Galaxy Z Flip: гнучкий, потужний, дешевший

В минуле

Продажі 5G смартфонів бренду Huawei наближаються до 7 млн одиниць

В майбутнє

Також буде цікаво