Новини

Samsung роздає навушники Galaxy Buds + безкоштовно

Samsung Galaxy Buds +2

У мережі продовжує накопичуватися інформація, пов’язана з прийдешнім анонсом флагманської серії смартфонів Samsung Galaxy S20. На цей раз, подробицями поділився авторитетний мережевий інформатор Еван Бласс (Evan Blass).


Galaxy Buds +

На своїй сторінці в соціальній мережі Twitter Бласс опублікував постер, що виглядає як цілком офіційний. На ньому повідомляється, що навушники Samsung Galaxy Buds + можна буде отримати безкоштовно при оформленні попереднього замовлення на топові смартфони Galaxy S20 + і Galaxy S20 Ultra.

Як очікується, вартість цих смартфонів стартує від 950 та 1200 доларів. Згідно постеру, за попереднім замовленням базової версії Galaxy S20 подарунок у вигляді Galaxy Buds + не передбачений.

[adsforwp id=”10622″]

Що стосується самих навушників, то ціна на Galaxy Buds + може вирости в порівнянні з попередниками дуже істотно – приблизно на 50%. На даний момент торішні Galaxy Buds в Україні коштують 3 999 грн.

Анонс флагманської лінійки Samsung Galaxy S20 відбудеться на заході Galaxy Unpacked, призначеному на 11 лютого. Навушники Samsung Galaxy Buds + мають дебютувати одночасно зі смартфонами.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Сьогодні творінню Стіва Джобса виповнилось 36 років

В минуле

Годинники Huawei та браслети Honor отримали круте оновлення

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle